Reference

Podívejte se na vybrané reference a zjistěte, na kterých stavbách a projektech se podíleli. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Opravy v Květné zahradě v Kroměříži

Zima 2021 - Začátek roku jsme využili ke spolupráci na dodávce lešení na rekonstrukci v Květné zahradě v Kroměříži, která byla v roce 1998 zapsána do seznamu památek UNESCO. Tato raně baroní zahrada byla založena v letech 1665 - 1675 biskupem Karlem II. z Lichtenštejna-Kastelkornu. Dodávané trubkové lešení bude použito na opravy a dočasné zastřešení 244m dlouhé kolonády, která je dominantou zahrady.

 

Trubkové lešení na Hrobku rodiny Pallavicini

2020 - Pro našeho zákazníka jsme dodali trubkové lešení na dlouho plánovanou rekontrukci Hrobky rodiny Pallavicini, která se nechází v těsné blízkosti Jemnice v okrese Třebíč. Jedná se neoklasicisní mauzoleum postavené v roce 1902, které dala vybudovat rodina Pallavicini, která byla posledním vlastníkem jemnického panství.

 

Lešení na hrad Český Šternberk

2019 - Na hrad Český Šternberk v okrese Benešov, který byl založen už v roce 1241, dodáváme trubkové lešení včetně podlážek pro celkovou rekonstrukci exteriérů hradu a opěrných zdí. Určitě doporučujeme tuto památku ve Středočeském kraji navštívit.

 

Lešení na výstavu v Národním muzeu

Říjen 2019 - spolupracujeme s našimi partnery na dodávce lešení na výstavu v Národním muzeu nazvanou Sametová revoluce: Říká se jí sametová, která byla otevřena veřejnosti k výročí 17. listopadu.

Jedná se o zajímavou ukázku použití trubkového lešení ke stavbě různých konstukcí - https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-volny-cas/625749/vyroci-sametu-v-narodnim-muzeu-velkolepa-projekce-ukaze-dejiny-20-stoleti-i-promeny-vaclavaku.html

 

Lešení na stavbu vily Tomia Okamury

Léto 2019 - v průběhu letošního roku jsme dodávali lešení na stavbu vily Tomia Okamury na pražkém Břevnově. Díky unikátnímu a na světě nejspíš jedinečnému tvaru stavby, která je složena z desítek do sebe vložených kulatých tubusů, bylo téměř celé lešení složeno jen z 2m trubek a žabek.

I přes rychlou dodávku lešení z naší strany se ale stavba vily dle médií docela táhne :) - https://www.extra.cz/tomio-okamura-si-stavi-haciendu-za-20-milionu-delnici-za-8-mesicu-prilis-nepokrocili

 

Lešení na hrad Točník

Březen 2018 - dodávka trubkového lešení včetně lešenářských podlážek na rekonstrukci na hradu Točník v okrese Beroun ve Středočeském kraji.

 

Lešení na zámek Konopiště

Začátkem roku 2018 jsme dodávali lešení, které se využilo na opravu zámku Konopiště.