Reference

Podívejte se na vybrané reference a zjistěte, na kterých stavbách a projektech se podíleli. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Expresní dodávka lešení do Elektrárny Opatovice

Červenec 2023 - Pro našeho stálého zákazníka jsme za velmi krátkou dobu vyřídili objednávku na lešení na zakázku v areálu Elektrárny Opatovice. Harmonogram byl následující: 
9:00 zaslání potvrzení o platbě zákazníkem
10:30 vyexpedováno z našeho skladu
12:30 kompletně vyloženo na místě určení

 

Záchrana zámku Pravovnín

Červen 2023 - Zámek Pravonín se od roku 2020 snaží zachránit soukromý investor. Kvůli širokému spektru prací se rozhodl pro variabilní trubkové lešení. Protože rozsah prací je obrovský a spotřeba lešení je nemalá, dodávali jsme lešení v kombinaci nové/použité komponenty, abychom docílili nejlepšího poměru cena/kvalita. 

 

Rekonstrukce zámku Stružná

Jaro 2023 - Letos už podruhé dodáváme trubkové lešení naší výroby na opravu zámku Stružná v okrese Karlovy Vary. Trubkové lešení je zde využíváno tam, kde je využití rámových lešení bez použití atypických dílů velmi složité, konkrétně zde pro konstrukce na střechách a kolem komínů. Jednalo se zároveň i první zakázku, kde jsme využili další nové vozidlo Iveco Daily v naší flotile. 

 

Opravy v Květné zahradě v Kroměříži

Zima 2021 - Začátek roku jsme využili ke spolupráci na dodávce lešení na rekonstrukci v Květné zahradě v Kroměříži, která byla v roce 1998 zapsána do seznamu památek UNESCO. Tato raně baroní zahrada byla založena v letech 1665 - 1675 biskupem Karlem II. z Lichtenštejna-Kastelkornu. Dodávané trubkové lešení bude použito na opravy a dočasné zastřešení 244m dlouhé kolonády, která je dominantou zahrady.

 

Trubkové lešení na Hrobku rodiny Pallavicini

2020 - Pro našeho zákazníka jsme dodali trubkové lešení na dlouho plánovanou rekontrukci Hrobky rodiny Pallavicini, která se nechází v těsné blízkosti Jemnice v okrese Třebíč. Jedná se neoklasicisní mauzoleum postavené v roce 1902, které dala vybudovat rodina Pallavicini, která byla posledním vlastníkem jemnického panství.

 

Lešení na hrad Český Šternberk

2019 - Na hrad Český Šternberk v okrese Benešov, který byl založen už v roce 1241, dodáváme trubkové lešení včetně podlážek pro celkovou rekonstrukci exteriérů hradu a opěrných zdí. Určitě doporučujeme tuto památku ve Středočeském kraji navštívit.

 

Lešení na výstavu v Národním muzeu

Říjen 2019 - spolupracujeme s našimi partnery na dodávce lešení na výstavu v Národním muzeu nazvanou Sametová revoluce: Říká se jí sametová, která byla otevřena veřejnosti k výročí 17. listopadu.

Jedná se o zajímavou ukázku použití trubkového lešení ke stavbě různých konstukcí - https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-volny-cas/625749/vyroci-sametu-v-narodnim-muzeu-velkolepa-projekce-ukaze-dejiny-20-stoleti-i-promeny-vaclavaku.html

 

Lešení na stavbu vily Tomia Okamury

Léto 2019 - v průběhu letošního roku jsme dodávali lešení na stavbu vily Tomia Okamury na pražkém Břevnově. Díky unikátnímu a na světě nejspíš jedinečnému tvaru stavby, která je složena z desítek do sebe vložených kulatých tubusů, bylo téměř celé lešení složeno jen z 2m trubek a žabek.

I přes rychlou dodávku lešení z naší strany se ale stavba vily dle médií docela táhne :) - https://www.extra.cz/tomio-okamura-si-stavi-haciendu-za-20-milionu-delnici-za-8-mesicu-prilis-nepokrocili

 

Lešení na hrad Točník

Březen 2018 - dodávka trubkového lešení včetně lešenářských podlážek na rekonstrukci na hradu Točník v okrese Beroun ve Středočeském kraji.

 

Lešení na zámek Konopiště

Únor 2018 - Začátkem roku 2018 jsme dodávali lešení, které bylo využito na opravy zdiva na zámku Konopiště v okrese Benešov.