O nás

INLEŠENÍ.CZ je firma, kterou jsme založili v roce 2010, tedy Milan Vrbický a Tomáš Vrba. Specializujeme na vše, co se týká trubkového lešení. Prodej, výkup, výroba, pronájem či poradenství.

about

Trubkové lešení jako nedostatkové zboží aneb jak to vlastně začalo?

Celé to vlastně začalo, když v roce 2005 začal Milan shánět lešení na opravu domu. Protože se jednalo o složitější stavbu, neměl na výběr jiné lešení, než právě trubkové. A protože peněz není nikdy nazbyt, poptával lešení použité. Ač to zní jako snadný úkol, strávil sháněním na inzerci i internetu a objížděním celé ČR několik dní. A ani tak to nebyla velká sláva.Velká část nabízeného lešení byla poškozená, další část nekompletní, jiná ani zdaleka nesplňovala základní požadavky pro lešeňové dílce a u mnoha prodávajících měl velké podezření, že nabízené lešení může být tak trochu kradené. O tom, že by někdo na prodávané lešení vystavil nějaký doklad, ani nemohla být řeč, přestože ho nutně potřeboval, protože lešení potřeboval k firemním účelům.Po nějaké době se mu povedlo dát dohromady sadu lešení, které potřeboval. Nedávalo mu to ale smysl, protože do 90. let bylo trubkové lešení nejpoužívanějším lešením u nás a na trhu ho musely být stovky tisíc metrů čtverečních. To Milana vedlo k tomu, že při své práci začal ve volných chvílích budovat malý bazar lešení, kde kupující mohli koupit vše na jednom místě a za příznivou cenu.

Zakládáme společnost

V roce 2010 se dáváme dohromady a plánujeme dosavadní prodej lešení povýšit na ještě vyšší úroveň. Tomáš se předtím zabýval online prodejem a tak bylo rozhodnuto, že internet bude tím hlavním, kde naše služby budeme propagovat. Stanovili jsme si i tři cíle, kterými se řídíme dodnes a které by i snad měli být samozřejmostí u každé firmy. Je to spolehlivost, vysoká kvalita a příznivá cena.

 

Kvůli narůstajícím prodejům lešení v roce zakládáme společnost s ručením omezeným V2V Trade. A poprvé také začínáme používat naši obchodní značku INLešení.cz. Stále se ale věnujeme prodeji použitého lešení. Nastavili jsme transparentní cenovou politiku a kontrolu kvality.

Rok 2014 je u nás ve znamení mnoha změn. Abychom požadavky našich zákazníků mohli uspokojovat v co nejkratší době, přestáváme spoléhat na externí dopravce a zřizujeme vlastní autodopravu. A také začínáme narážet na problém. Použitého lešení v přijatelné kvalitě není na trhu dost na to, abychom uspokojili poptávku našich zákazníků. A proto zařazujeme do naší nabídky i lešení nové, které je v naší nabídce každým rokem stále dominantnější.

Galerie

Za 10 let více než 100 milionů korun

Následující roky jsou u nás ve znamení narůstajících prodejů po celé ČR i Slovensku. Vždyť za 10 let naší činnosti jsme našim zákazníkům dodali trubkové lešení za více jak 100 milionů korun. Námi dodávané lešení můžete vidět na mnoha velkých stavbách, ať se jedná o opravy kulturních památek, dopravní či průmyslové stavby. Z mnoha zmíním například opravu Pražského hradu, hradu Český Šterneberk, rekonstrukci Negreliho viaduktu, modernizace elektráren Prunéřov či Mělník. Zároveň se také snažíme o stále stoupající kvalitu námi dodávaného lešení. Spolupracujeme jen s prověřenými českými dodavateli. Veškeré námi dodávané lešení tak má svůj původ v České Republice.

Rok 2020 ve znamení stěhování a rozšiřování služeb

Letošní rok 2020 zahajujeme stěhováním do výrazně větších prostor o rozloze cca. 5000m2. Díky tomu jsme navýšili skladové zásoby, což nám obratem umožňuje realizovat i ty největší zakázky. 

2023 - Stáváme se výrobci trubkového lešení

V roce 2021 náš hlavní dodavatel trubkového lešení LEKO, firma Hesco Havířov, která byla desetiletí největším a nakonec posledním českým dodavatelem trubkového lešení, definitivně ukončila svou výrobu. Intenzivně jsme začali pracovat na zahájení vlastní výroby trubkového lešení. Nechtěli jsme ale jen "okopírovat" předchozí varianty komponentů, ale chtěli jsme přidat něco navíc. Soustředili jsme se na všechny důležité vlastnosti lešení, jako je dlouhá živostnost, rychlá montáž i snadná údržba. Spolu s Výzkumným bezpečnostím ústavem práce, jsme vyzkoušeli stovky variant a kombiancí různých tvarových úprav, druhů materiálů a různých vylepšení.

Díky tomu jsme v roce 2023 uvedli naše trubkové lešení INLešení.cz. Ale nebojte, všechny naše komponenty jsou zpětně kompatibilní se staršími druhy trubkového lešení. Jako jeidní jsme držiteli certifikátů VÚBP, ať pro kompletní sady trubkového lešení, tak i jednotlivé komponenty včetně lešenářských podlážek. I do dalších let vám budeme plně k dispozici ve všem, k čemu budete potřebovat trubkové lešení. A chystáme pro vás i další rozšíření našich služeb.

Naše projekty

Společnost V2V Trade s.r.o. - INLešení.cz realizuje projekt CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0025166 s názvem "Provedení zkoušek a certifikace komponent trubkového lešení ve společnosti V2V Trade s.r.o." .

Cílem projektu je provedení zkušebních testů inovovaných komponent dočasných stavebních konstrukcí a jejich certifikace z hlediska bezpečnosti za účelem uvedení těchto komponent na trh. Součástí realizovaných služeb budou také konzultační a poradenské služby poskytnuté Výzkumným ústavem bezpečnosti práce, v.v.i., které jsou pro provedení zkoušek a následnou certifikaci nezbytné s ohledem na dodržení požadavků technických norem pro trubková lešení. Předkládaný projekt umožní společnosti V2V Trade s.r.o. uvést na trh inovované řešení trubkového lešení, které se bude vyznačovat delší životností, vyšší nosností a snazší a rychlejší montáží (což činí celý systém lešení i bezpečnější pro jeho koncového uživatele) a zároveň bude zákazníkovi nabídnuto za přijatelnou konkurenceschopnou cenu. Vedlejším dopadem projektu potom je skutečnost, že produkty z vysoce kvalitních moderních materiálů s dlouhou životností nemusí zákazník nakupovat tak často v porovnání s méně kvalitními výrobky s kratší životností či upotřebitelností, což přispívá k udržitelnému rozvoji a snižuje negativní dopady celého sektoru na životní prostředí.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.