Trubkové lešení za skvělé ceny

Trubkové lešení má ve stavebnictví dlouhou tradici a do 90. let se prakticky nestavělo s ničím jiným. Na bytelnou ocel bez povrchové úpravy spoléhaly generace před námi a my vám toto ověřené lešení nabízíme za špičkové velkoobchodní ceny s rychlou dodávkou po celé České republice.

prodej trubkového lešení

Proč mít trubkové lešení od nás?

Od roku 2005, kdy jeden ze zakladatelů firmy INlešení sháněl trubkové lešení pro svoji stavbu, až do dnešní doby, kdy jsme našim zákazníkům dodali lešení za více než 100 milionů korun a podíleli jsme se nejen na rekonstrukcích významných českých staveb, uteklo mnoho času. Díky tomu můžeme říct, že máme firmu vybudovanou od základu a založenou na kvalitě a individuálním přístupu, který nás každý den posouvá dál.

Chcete se o příběhu naší firmy dozvědět více? Začtěte se tady, nebo nás rovnou kontaktujte.

7 důvodů, které vás rychle přesvědčí

  • Všechno trubkové lešení máme skladem
  • Jistě vás potěší příznivá cena a možnost výkupu lešení nazpět
  • Máme vysoké firemní standardy a klademe přísný důraz na kvalitu
  • Rychlá a levná dodávka lešení po celé ČR
  • Všechny zakázky připravujeme na míru
  • Tradiční trubkové lešení je bytelné a zajistí bezpečnost i v náročném terénu
  • Podílíme se na stavbách malého i velkého rozsahu

 

A pokud vás toto ještě nepřesvědčilo, podívejte se na ukázku naší práce v referencích.

Trubkové lešení na míru

Dejte nám vědět, pro jak velkou stavbu lešení potřebujete a my pro vás připravíme rozpočet položek a nezávaznou kalkulaci. Díky našim mnohaletým zkušenostem a bohaté praxi se můžete spolehnout, že vám pro váš projekt nebude nic scházet. Napočítáme pro vás metry trubkového lešení, nezbytné dřevěné podesty, spojky a další potřebné součástky.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Proč naše nabídka lešení uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka?

Nabízíme nové i použité trubkové lešení. Kromě prodeje se zabýváme také pronájmem a výkupem. Díky velkému objemu vám nabízíme příznivé ceny, které vám příjemně sníží stavební náklady. Důležitým přínosem je pro mnoho zákazníků také to, že po stavbě vykoupíme nevyužité lešení zpět – a to jak lešení od nás, tak to vaše. Peníze vyplácíme ihned a pro trubkové lešení zajedeme kamkoliv po celé České republice.

Zajímá vás více? Kontaktujte nás, rádi s vámi osobně probereme všechny podrobnosti.